#: Naam Categorie Sexe Vereniging Land
1 Lommers, Fernández Pupillen 4 heren JAGUARES SKATE COL
2 Steegstra, Marin Pupillen 3 dames Ijsster NLD
3 Brouwer, Lisa Pupillen 3 dames AIJV NLD
4 zuidersma, yfke Pupillen 3 dames IDS NLD
5 Ylänen, Viljami Pupillen 3 heren Helsinki skating club FIN
6 Wagenaar, Nils Pupillen 3 heren IDS NLD
7 Haemels, Lotte Pupillen 3 dames Reko Roller Club Zemst BEL
8 Malu, Louise Pupillen 3 dames Reko Roller Club Zemst BEL
9 Lundsted, Theis R. Pupillen 3 heren Talent Team Denmark DNK
10 Dumon, Celeste Pupillen 3 dames Reko Roller Club Zemst BEL
11 Leyers, Noor Pupillen 3 dames Reko Roller Club Zemst BEL
12 Dekker, Naomi Pupillen 3 dames Purmerend NLD
13 Feenstra, Jarne Pupillen 3 heren Radboud NLD
14 Beelen, Stan Pupillen 2 heren RSC Heverlee BEL
15 Metz, Robin Pupillen 2 heren IDS NLD
16 Morias, Seppe Pupillen 2 heren RSC Heverlee BEL
17 Vliet, Friso van Pupillen 2 heren 1 NLD
18 Mulder, Eline Pupillen 2 dames RSC Heverlee BEL
19 Aalders, Anouk Pupillen 2 dames ISV De Draai Haulerwijk NLD
20 Oosting, Amber Pupillen 2 dames ISV De Draai Haulerwijk NLD
21 Brouwer, Demi Pupillen 2 dames AIJV NLD
22 zuidersma, riemer jan Pupillen 2 heren IDS NLD
23 Wier, Silke Van der Pupillen 2 dames ISV De Draai Haulerwijk NLD
24 Vansteenkiste, Lyssa Pupillen 2 dames Zwaantjes roller club BEL
25 Vansteenkiste, Marlies Pupillen 2 dames Zwaantjes roller club BEL
26 Deuren, Vita Van Pupillen 2 dames Skeelerclub Oudewater NLD
27 Kee, Tim Pupillen 2 heren Radboud NLD
28 Wagenaar, Steyn Pupillen 2 heren IDS NLD
29 Nijland, Wout Pupillen 2 heren Nijeveen NLD
30 De Reys, Vince Pupillen 2 heren RSC Heverlee BEL
31 Haemels, Merel Pupillen 2 dames Reko Roller Club Zemst BEL
32 Lau, Luna-Marie Pupillen 2 dames Talent Team Denmark DNK
33 Malu, Marie Pupillen 2 dames Reko Roller Club Zemst BEL
34 Vermeir, Maité Pupillen 2 dames Reko Roller Club Zemst BEL
35 Soni, Rohan Pupillen 2 heren Reko Roller Club Zemst BEL
36 Veen, Isabelle van der Pupillen 2 dames ISV De Draai Haulerwijk NLD
37 Vegt, Sophie van der Pupillen 2 dames ISV De Draai Haulerwijk NLD
38 Koelewijn, Maaike Pupillen 2 dames AIJV NLD
39 Haitjema, Jarno Pupillen 1 heren IJs- en Skeelerclub Lindenoord NLD
40 Patrouille, Lars Pupillen 1 heren Zwaantjesrollerclub BEL
41 de Lang, Kimberley Pupillen 1 dames IJs- en Skeelerclub Lindenoord NLD
42 Verburgh, Lotte Pupillen 1 dames Zwaantjes roller club BEL
43 Beelen, Brend Pupillen 1 heren RSC Heverlee BEL
44 Bollaers, Lena Pupillen 1 dames RSC Heverlee BEL
45 Akker, Rick van den Pupillen 1 heren IJs- en Skeelerclub Lindenoord NLD
46 Tiben, Rianne Pupillen 1 dames Radboud NLD
47 Vliet, rosalie van Pupillen 1 dames 1 NLD
48 Mulder, Tom Pupillen 1 heren RSC Heverlee BEL
49 Steegstra, Isa Pupillen 1 dames Ijsster NLD
50 Terp, Jasmin van der Pupillen 1 dames ISV De Draai Haulerwijk NLD
51 Murk, Anne Pupillen 1 dames Skeelerclub Oudewater NLD
52 Vries, Marieke de Pupillen 1 dames ISV De Draai Haulerwijk NLD
53 Mooijman, Jan Pupillen 1 heren Radboud NLD
54 Mooijman, Melissa Pupillen 1 dames Radboud NLD
55 Oosterwijk, Sanne Pupillen 1 dames ISV De Draai Haulerwijk NLD
56 Bontrop, nick Pupillen 1 heren Purmerend NLD
57 Kerssies, Vrouke Pupillen 1 dames IJs- en Skeelerclub Lindenoord NLD
58 Schilder, Sofia Pupillen 1 dames Radboud NLD
59 Nauta, Eline Pupillen 1 dames IDS NLD
60 Vansteenkiste, Joren Pupillen 1 heren Zwaantjes roller club BEL
61 Deuren, Cas Van Pupillen 1 heren Skeelerclub Oudewater NLD
62 Fransen, Jet Pupillen 1 dames Radboud NLD
63 Gemser, Donna Pupillen 1 dames ISV De Draai Haulerwijk NLD
64 Tier, Henk Pupillen 1 heren Ijsster NLD
65 vriesinga, Mayke Pupillen 1 dames IDS NLD
66 Zuidersma, froukje Froukje Zuidersma Pupillen 1 dames IDS NLD
67 Marlein, Caley Pupillen 1 dames Zwaantjes roller club BEL
68 Valkenburg, Nienke Pupillen 1 dames ISV De Draai Haulerwijk NLD
69 Moons, Lieke Pupillen 1 dames Reko Roller Club Zemst BEL
70 Leemans, Louka Pupillen 1 dames Reko Roller Club Zemst BEL
71 Berkhout, Chris Pupillen 1 heren Radboud NLD
72 Lasko-Eriksen, Clara Pupillen 1 dames Talent Team Denmark DNK
73 Greve, Alberte Pupillen 1 dames Talent Team Denmark DNK
74 Boe-Hansen, Sofie Pupillen 1 dames Talent Team Denmark DNK
75 Jeppesen, Magnus Pupillen 1 heren Talent Team Denmark DNK
76 Mouillard, Fran Pupillen 1 dames Reko Roller Club Zemst BEL
77 Lauwers, Julie Pupillen 1 dames Reko Roller Club Zemst BEL
78 Vandekerckhove, Lowies Pupillen 1 dames Reko Roller Club Zemst BEL
79 Troost, Sietse Pupillen 1 heren Reko Roller Club Zemst BEL
80 Geerts, Jorun Pupillen 1 dames Reko Roller Club Zemst BEL
81 Van Malderen, Amber Pupillen 1 dames Reko Roller Club Zemst BEL
82 Rouwé, Martsen Pupillen 1 dames IJs- en Skeelerclub Lindenoord NLD
83 Lamme, Senna Pupillen 1 dames AIJV NLD
84 Kuijs, Sterre Pupillen 1 dames Noordkop Skating NLD
85 Otsen, Mats Pupillen 1 heren Radboud NLD
86 Groot, Caitlin de Pupillen 1 dames Nijeveen NLD
87 Dijkman, Maudy Pupillen 1 dames Radboud NLD
88 Westerhuis, Senna Pupillen 1 dames Radboud NLD
89 , Pupillen 1 dames Rsc tienen BEL
90 Land, Christiaan Kadetten heren IJs- en Skeelerclub Lindenoord NLD
91 Meer, Bianca Van der Kadetten dames IJs- en Skeelerclub Lindenoord NLD
92 Vos, Kayo Kadetten heren IJs en skeelerclub Puttershoek NLD
93 Koster, Dinly Kadetten dames Nijeveen NLD
94 Soetaerts, Daan Kadetten heren RSC Heverlee BEL
95 Beijert , Naomi Kadetten dames ISV De Draai Haulerwijk NLD
96 Beelen, Robbe Kadetten heren RSC Heverlee BEL
97 Billen, Bente Kadetten dames RSC Heverlee BEL
98 Tiben, Iris Kadetten dames Radboud NLD
99 Priest, Marijn Kadetten dames Ijsster NLD
100 Praag, Nikita Kadetten dames Radboud NLD
101 Harmsen, Colin Kadetten heren Purmerend NLD
102 Wier, Udo Van der Kadetten heren ISV De Draai Haulerwijk NLD
103 Leest, Anouk van Kadetten dames Purmerend NLD
104 oosterwijk, Thomas Kadetten heren ISV De Draai Haulerwijk NLD
105 kamp, Gijs Kadetten heren ISV De Draai Haulerwijk NLD
106 Bunt, Stijn van de Kadetten heren AIJV NLD
107 Zelm, Annika van Kadetten dames Ijsster NLD
108 Reinders, Niklas Kadetten heren YVG NLD
109 Dekker, Randi Kadetten dames Purmerend NLD
110 Narain, Lataesha Kadetten dames Purmerend NLD
111 Gemser, Peike Kadetten heren ISV De Draai Haulerwijk NLD
112 Vijn, Lieneke Kadetten dames Radboud NLD
113 Kroon, Maaike de Kadetten dames IJs- en Skeelerclub Lindenoord NLD
114 Schilder, Laura Kadetten dames Radboud NLD
115 Groenewold, Nadine Kadetten dames YVG NLD
116 Vries, Jorn de Kadetten heren 1 NLD
117 Valkenburg, Imke Kadetten dames ISV De Draai Haulerwijk NLD
118 Brommer, Esmée Kadetten dames Noordkop Skating NLD
119 Lopez, Giancarlo Kadetten heren Noordkop Skating NLD
120 Smit, Pien Kadetten dames Noordkop Skating NLD
121 Nijland, Noor Kadetten dames Nijeveen NLD
122 van der Linde, Lisan Kadetten dames Nijeveen NLD
123 Johansen, Sebastian Kadetten heren Talent Team Denmark DNK
124 Jørgensen, Meik Heise Kadetten heren Talent Team Denmark DNK
125 Haugaard, Marie Kadetten dames Talent Team Denmark DNK
126 Lundsted, Dicte R. Kadetten dames Talent Team Denmark DNK
127 Jørgensen, Laura Vedel Kadetten dames Talent Team Denmark DNK
128 Lindenskov, Natascha Kadetten dames Talent Team Denmark DNK
129 Janssens, Jens Kadetten heren Reko Roller Club Zemst BEL
130 Berkhout, Janne Kadetten dames Radboud NLD
131 Noben, Arne Kadetten heren Reko Roller Club Zemst BEL
132 Brinkers, Jeremy Kadetten heren 1 NLD
133 Vanes, Fabio Kadetten heren Rsc tienen BEL
134 glastra, emma Kadetten dames Nijeveen NLD
135 Schenk, Tamara Kadetten dames Radboud NLD
136 Brissinck, Jolan Kadetten heren Zwaantjes roller club BEL
137 Brissinck, milan Kadetten heren Zwaantjes roller club BEL
138 Dolfing, Jort Kadetten heren ISV De Draai Haulerwijk NLD
139 Veen, Leonie van der Kadetten dames ISV De Draai Haulerwijk NLD
140 busser, loes Kadetten dames Skov NLD
141 Vanhoutte, Fran Kadetten dames Zwaantjes roller club BEL
142 Waayer, Jamilla Kadetten dames Nijeveen NLD
143 Schilder, Ria Junioren B dames Radboud NLD
144 Vaha-Vahe, Nils Junioren B heren Helsinki skating club FIN
145 Behr, Debby Junioren B dames Skateforce NLD
146 Gemser, Vera-Lou Junioren B dames Skateforce NLD
147 Verweij, Maaike Junioren B dames Skateforce NLD
148 Vijn, Evelien Junioren B dames Radboud NLD
149 Sjorgen, Antti Junioren B heren Helsinki skating club FIN
150 Huls, Fleur Junioren B dames Nijeveen NLD
151 Brommer, Romy Junioren B dames Noordkop Skating NLD
152 Been, Maikel Junioren B heren YVG NLD
153 Heede, Mie Junioren B dames Talent Team Denmark DNK
154 Pedersen, Max Junioren B heren Talent Team Denmark DNK
155 Koefoed-Jensen, Sara Junioren B dames Talent Team Denmark DNK
156 Lasko-Eriksen, Katrine Junioren B dames Talent Team Denmark DNK
157 Kæregaard, Lilja Junioren B dames Talent Team Denmark DNK
158 Houben, Lotte Junioren B dames Reko Roller Club Zemst BEL
159 De Ridder, Katja Junioren B dames Reko Roller Club Zemst BEL
160 Bisschops, Emely Junioren B dames Reko Roller Club Zemst BEL
161 Mozin, Lina Junioren B dames Reko Roller Club Zemst BEL
162 Butaye, Hannah Junioren B dames RSC Heverlee BEL
163 Vanes, Femke Junioren B dames Rsc tienen BEL
164 Berkhout, Daan Junioren B heren Radboud NLD
165 Porte, Ivo de la Junioren B heren Radboud NLD
166 Westerhuis, Ramona Junioren B dames Radboud NLD
167 Benthem, Rik van Junioren B heren Nijeveen NLD
168 Ferwerda, Elmira Junioren A dames ISV De Draai Haulerwijk NLD
169 Meer, Stefan Van der Junioren A heren IJs- en Skeelerclub Lindenoord NLD
170 Priest, Leon Junioren A heren Ijsster NLD
171 Dogterom, Mike Junioren A heren Skateforce NLD
172 Gelling, Daan Junioren A heren Skateforce NLD
173 Giezen, Daniëlle Junioren A dames Skateforce NLD
174 Groenewoud, Marijke Junioren A dames Skateforce NLD
175 Horlings, Wessel Junioren A heren Skateforce NLD
176 Visser, Harm Junioren A heren Skateforce NLD
177 Virtanen, Jani Junioren A heren Helsinki skating club FIN
178 Van Relegem, Carolien Junioren A dames Reko Roller Club Zemst BEL
179 Kuijs, Amber Junioren A dames Noordkop Skating NLD
180 Vegt, Laura van der Junioren A dames 1 NLD
181 Smit, Freek Junioren A heren Noordkop Skating NLD
182 vos, Larissa Senioren dames IJs en skeelerclub Puttershoek NLD